Aksaray Üniversitesi
Spor ve Sağlık Alanında İhtisaslaşma Koordinatörlüğü
Bilgilendirme Toplantıları

13.02.2020

İhtisaslaşmaya İyi Bir Başlangıç Yaptık, Süreç Devam Ediyor

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, spor ve sağlık alanındaki ihtisaslaşma çalışmaları kapsamında ilk yıl düzenlenen pek çok etkinliğin, ana çalışmaları harekete geçirebilmek adına atılan adımlar olduğunu, proje yoğun bir sürecin başladığını söyledi.

Şahin, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Engin Deligöz ve İhtisaslaşma Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Lalehan Akyüz’le birlikte, Spor Bilimleri Fakültesi ailesiyle bir araya geldi. Eğitim ve sertifika programlarına ilişkin yapılabilecekler değerlendirildi.


11.02.2020

KOP İdaresi Başkanıyla İhtisaslaşma Süreci Görüşüldü

Aksaray Üniversite (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, KOP Başkanı İhsan Bostancı' yı ziyaret etti. İhtisaslaşmanın, paydaşların desteği ile yürüyebilecek bir süreç olduğunu ve bunu sağlamak adına gayret gösterdiklerini belirtti.07.02.2020

İhtisaslaşma Koordinatörü Akyüz’e Tebrik Ziyareti

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, Spor ve Sağlık Alanında İhtisaslaşma Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Lalehan Akyüz’ü ziyaret etti ve yeni görevinde başarılar diledi.


06.02.2020

Mühendisler, İhtisaslaşmaya Dair Proje Fikirlerini Anlattı

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, ihtisaslaşma sürecinde temel hedefin, toplumsal fayda sağlayacak ve kalıcı etkiler bırakabilecek projelerin üretime dönüşmesi olduğunu söyledi.

Yeni projelere dair fikirlerin alındığı seri toplantılar kapsamında Mühendislik Fakültesi akademisyenleriyle bir araya gelen Rektör Şahin, spor ve sağlık kesişen kümesindeki ihtisaslaşma çalışmalarının genel durumu hakkında bilgiler verdi.